Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, 1994 yılından bu yana Etsiz Çiğ Köfte sektöründe yer alan Metin Çakır tarafından 2004 yılında ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA markası ile faaliyet göstermeye başladı.

Kısa sürede ulaştığı eşsiz lezzet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde damak zevkine hitap eden herkesin vazgeçilmez durağı haline geldi.

Özellikle 2005 yılından sonra Etsiz Çiğ Köfte'ye olan rağbetin artması ile benzerlerinden kolaylıkla ayıran lezzeti sayesinde ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA'nın Etsiz Çiğ Köftesinin ünü kısa sürede tüm Türkiye'ye yayıldı.

3 şube ile başlayan bayi ağımız gelen yoğun talep üzerine 2008 sonu itibari ile 30'u geçti.

Gelecekle ilgili hedefimiz kısa sürede yurt içinde ve başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA markasının olduğu bayi ağına ulaşmak.

Şirketimiz, 2007 yılında Gıda Pazarlama Sektöründe 1994 yılından bu yana faaliyet gösteren Özde Gıda Mad. Ltd. Şti ile yapmış olduğu işbirliği sayesinde kurumsallaşma ve profesyonel şirket yönetimi yolunda önemli adımlar atmyıştır.

2008 Yılında başlamış olduğumuz ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA markasının kalitesini belgelendirme çalışmalarımızı 2009 yılı içersinde sonuçlandırmak hedefindeyiz.

VİZYONUMUZ

ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA markası denildiğinde EŞSİZ LEZZET, KALİTE, GÜVEN ve KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ile özdeşleştirmek.

Tüm dünyada ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA markasını bilinir marka haline getirmek.

MİSYONUMUZ

Benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, tüketicilerimizin arzu, istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli gıdalar en hijyenik ortamda üretmeye ve rakiplerimize kıyasla fark yaratmaya devam edeceğiz.

Bu çalışma şekli ile müşterilerimiz, ortaklarımız ve bayilerimize sürekli kazanç sağlayan bir şirket olacağız

Bilgi Bankası

Haberler-Duyurular